"Дарницький вагоноремонтний завод" заснований у 1935 році і в даний час є філією акціонерного товариства "Українська залізниця".

Філія "Дарницький вагоноремонтний завод" акціонерного товариства "Українська залізниця" розташована у м. Києві, на лівому березі Дніпра. Завод займає площу 52,76 га. Біля заводу знаходиться найбільший залізничний вузол України - станція Дарниця. У 5-10 км від нього проходять автомагістралі на Харків, Одесу, Дніпропетровськ, Львів. На відстані 30,5 км автомобільного шляху знаходиться міжнародний аеропорт Бориспіль. У 15 км - Київський річковий порт.

Завод зацікавлений у налагодженні взаємовигідного співробітництва, як у традиційній сфері діяльності, так і у нових для себе галузях і має для цього достатню виробничу потужність та висококваліфікований персонал.

Головна мета нашого підприємства - послідовний розвиток з застосуванням сучасних технологій при безперервному покращені якості продукції, що виготовляється.

Для реалізації зазначеної мети на підприємстві визначені наступні задачі:

Чіткий розподіл відповідальності за якість виконаної роботи виконавцями на кожній дільниці виробництва

Забезпечення стабільності характеристик якості продукції

Постійне підвищення фаху робітників на всіх рівнях діяльності

Оперативне реагування на зміни номенклатури та показників продукції, що виготовляється, відповідно до вимог ринку


Крім того, підприємство займається:


Виробництвом піввагонів моделі 12-9745

Капітальним, деповським ремонтом та модернізацією вантажних вагонів

Формуванням та ремонтом колісних пар

Виготовленням запасних частин

На підприємстві досягнуто високого рівня організації виробництва, ефективно використовуються матеріальні і трудові ресурси, працює висококваліфікований кадровий персонал.