"Дарницький вагоноремонтний завод" заснований у 1935 році і в даний час є філією акціонерного товариства "Українська залізниця"

Філія "Дарницький вагоноремонтний завод" акціонерного товариства "Українська залізниця" розташована у м. Києві, на лівому березі Дніпра. Завод займає площу 52,76 га. Біля заводу знаходиться найбільший залізничний вузол України - станція Дарниця. У 5-10 км від нього проходять автомагістралі на Москву, Мінськ, Харків, Одесу, Дніпропетровськ, Львів. На відстані 30,5 км автомобільного шляху знаходиться міжнародний аеропорт Бориспіль. У 15 км - Київський річковий порт.

Завод зацікавлений у налагодженні взаємовигідного співробітництва, як у традиційній сфері діяльності, так і у нових для себе галузях і має для цього достатню виробничу потужність та висококваліфікований персонал.

Головна мета нашого підприємства - послідовний розвиток з застосуванням сучасних технологій при безперервному покращені якості продукції, що виготовляється.

Для реалізації зазначеної мети на підприємстві визначені наступні задачі:


забезпечення стабільності характеристик якості продукції;

постійне підвищення фаху робітників на всіх рівнях діяльності;

чіткий розподіл відповідальності за якість виконаної роботи виконавцями на кожній дільниці виробництва;

оперативне реагування на зміни номенклатури та показників продукції, що виготовляється, відповідно до вимог ринку.

Крім того, підприємство займається:

На підприємстві досягнуто високого рівня організації виробництва, ефективно використовуються матеріальні і трудові ресурси, працює висококваліфікований кадровий персонал.